۱۳۹۷/۰۸/۳۰
فرماندار آباده تاکید کرد:

لزوم مناسب سازی اماکن اداری برای سالمندان و معلولان

فرماندار آباده: مناسب سازی اماکن اداری برای سالمندان و معلولان مصادیق رعایت حقوق شهروندیست و باید این موضوع مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد.

فرماندار آباده: مناسب سازی اماکن اداری برای سالمندان و معلولان مصادیق رعایت حقوق شهروندیست و باید این موضوع مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد.
 
محمد اسدالهی در بازدید از کانون جهاندیدگان شهرستان آباده با بیان اینکه مناسب سازی اماکن عمومی تنها برای جامعه معلولین و جانبازان نیست، افزود: در سالهای آتی با جمعیتی که نیازمند حمایت و خدمات ویژه ای هستند مواجه خواهیم شد و بنابراین باید در ساخت و سازهای اماکن عمومی و خدماتی ، فضاهای شهری نسبت به فراهم ساختن امکاناتی برای بهره مندی این قشر از جامعه اقدام کرد.
 
وی افزود: با راهاندازی کانونهای جهاندیدگان و همچنین فرهنگ‌سراهای خاص، جهاندیدگان و سالمندان میتوان تجربیات این نسل را به جوانان و کودکان انتقال داد.
 
فرماندار آباده هدف از تشکیل این کانون ها را حفظ و ارتقا سطح سلامت جسمی، روانی و اجتماعی و فرهنگی سالمندان عنوان کرد و گفت: کانون جهاندیدگان با فعالیتهای آموزشی مستمر فضایی فراهم میکند تا سالمندان به جای گوشهنشینی و انزوا  وارد اجتماع شوند


منبع : Abadeh.farsp.ir

کد خبر : 69779
تعداد بازدیدها : ۵۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است