۱۳۹۷/۰۹/۲۱
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس:

اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی آباده

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی آباده، ایزدخواست و ناحیه صنعتی سورمق آباده خبر داد.

احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با بیان اینکه شهرک صنعتی آباده از مجهزترین و بهترین شهرک‌های صنعتی استان محسوب می‌شود، گفت: این شهرک صنعتی با دارا بودن تمامی زیرساخت‌ها آماده جذب حداکثری سرمایه گذاران است و در این زمینه مشوق ۵۰ درصدی برای سرمایه گذاران اختصاص می‌یابد.

🔸وی کاهش سهم پرداخت نقدی به ۱۰ درصد با اقساط ۴۲ ماهه را از دیگر مشوق‌هایی اعلام کرد که در این شهرک صنعتی اعمال می‌شود.

🔸فتوحی با اشاره به انعقاد ۸۸ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی آباده گفت: شهرک صنعتی آباده دارای ۵۴ واحد بهره بردار با اشتغال زایی ۶۸۰ نفر شغلی بزرگترین شهرک صنعتی شمال فارس محسوب میشود.

🔸مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد: این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار ۷۵۰ واحد تولیدی و صنعتی و صنفی با پیش بینی اشتغال ۳۸۰۰ نفر را دارد.

🔸فتوحی در ادامه با اشاره به اینکه شهرک‌های صنعتی ایزدخواست و سورمق نیز جزءشهرک‌های صنعتی کم تقاضا محور محسوب می‌شوند، گفت: امیدواریم با اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری امیدواریم شاهد جهش جذب سرمایه گذار در این مناطق باشیم.

🔸وی افزود: کاهش سهم پرداخت نقدی به ۵ درصد و بازپرداخت مبلغ حق انتفاع در اقساط ۴۸ ماهه و نیز اختصاص ۹۰ درصد مشوق به سرمایه گذاران در صورت ایجاد اشتغال و بهره برداری از واحد صنعتی جزءشرایط ویژه‌ای است که برای سرمایه گذاری در این دو شهرک صنعتی در نظر گرفته شده است.

🔸فتوحی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایزدخواست در شمالی‌ترین نقطه استان فارس از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است گفت:این شهرک صنعتی دارای ۹۵ هکتار مساحت است و ظرفیت استقرار ۹۰ واحد تولیدی - صنعتی با پیش بینی اشتغالزایی یک هزار نفر را خواهد داشت.

🔸وی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایزدخواست در شمال استان فارس با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی و نزدیکی به راه آهن و بزرگراه شیراز - اصفهان از موقعیت مناسبی برخوردار است، افزود: امکاناتی نظیر آب و برق در این شهرک صنعتی فراهم شده و همزمان با استقرار واحد‌های صنعتی، مراحل تکمیل سایرزیرساخت‌ها نیز انجام می‌شود.

🔸فتوحی با اعلام حمایت و اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی سورمق، اظهار کرد: این ناحیه صنعتی با ۳۵ هکتار ظرفیت استقرار ۳۵ واحد صنعتی را دارد و پیش بینی می‌شود با استقرار واحد‌های صنعتی ظرفیت ۵۰۰ نفر اشتغالزایی در آن ایجاد می‌شود.


 


منبع : Abadeh.farsp.ir

کد خبر : 70103
تعداد بازدیدها : ۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است